Pregel Shije PASTA CLASSICA VANILLA MEXICO SUPERIOR
January 29, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA CARAMELLLATTE CONCENTRATO
January 29, 2018
Show all

Pregel Shije GRAN STRACCIATELLA REALE  

Categories: ,
Description

KODI:  26502

 

 

Shija klasike e cokollates me te mire fondente, ne nje paste te pasur dhe te ngjeshur, per ta shperndare mbi akullore per te krijuar shijen e pangaterrueshme te Stracciateles ose per te dekoruar receta te shijshme.

PAKETIMI: 2 kova x 5 kg

APLIKIMI: Akullore

CERTIFIKATA: Kosher Parve, Vegan, Halal Italia, OU, Pa Gluten, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije GRAN STRACCIATELLA REALE  ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *