FORTEFRUTTO HUGO
January 24, 2018
Pregel Shije CHEESECAKE
January 29, 2018
Show all

Pregel Shije MASCARPONE 30

Categories: ,
Description

KODI: 04544

Produkt plotesisht ne te ftohte per tu shtuar ne bazen e qumshtit per ti dhene akullores shijen tipike dhe kremoze te mascarpones se fresket. Ky produkt eshte ideal dhe ne shume perdorime per pasticeri.

 

PROCESI: Proces ne te ftohte

PAKETIM: 4 qese x 2 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: Akullore: 30g / kg mix – Pasticeri: 30g / kg mix total

CERTIFIKATA: Halal Italia, Halal Quality Control, Pa Gluten, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije MASCARPONE 30”

Your email address will not be published. Required fields are marked *