Pregel Shije PASTA CLASSICA MOZART
January 29, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA VANIGLIA PURISSIMA BACCHE
January 29, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA ANGELO BLU

Categories: ,
Description

KODI:  12372

 

Nje paste delicate dhe kremoze, per te pergatitur nje akullore te dashur ng ate gjithe femijet, me ngjyre te kalter me shijen e mire te bananes, I perkryer vetem, edhe me i shijshem me  Arabeschi® Arcobaleno.

 

PAKETIMI: 2 kova x 3 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: 35g / kg baze

CERTIFIKATA: Kosher Chalavi, OU D, Pa Gluten, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA ANGELO BLU”

Your email address will not be published. Required fields are marked *