Pregel Shije PASTA CLASSICA VANIGLIA PURISSIMA BACCHE
January 29, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA BISCOTTO
January 29, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA ARACHIDE

Categories: ,
Description

KODI: 24502

 

Nje paste e paster qe riprodhon me besnikeri aromen dhe shijen e kikirikeve te sapopjekur. Nje shije vertet orgigjinale. Perfekte edhe per aplikime te ndryshme ne pasticeri.

PAKETIM: 2 kova x 2.5 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: 120g / kg baze

CERTIFIKATA: Kosher Parve, Vegan, Halal Italia, OU, Pa Gluten, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA ARACHIDE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *