Pregel Shije PASTA CLASSICA ZUPPA INGLESE N
January 31, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA CREMA NOCE DI SORRENTO
January 31, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA BUBBLE GUM

Categories: ,
Description

KODI: 53072

Per klientet tuaj me te rinje ne moshe, nje Paste me ngjyre te qeshur dhe te gjalle qe riprodhon besnikerisht, versionin akullore, aromen me te famshme mes chewing gum  (camcakezeve)

PAKETIMI: 2 kova x 3 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: 35g / kg baze

CERTIFIKIME: Kosher Parve,  Vegan, Halal Italia, Halal Quality Control, OU, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA BUBBLE GUM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *