Pregel Shije PASTA CLASSICA CARAMELLLATTE CONCENTRATO
January 29, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA PRONTOCIOCC
January 29, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA CAFFE’ COSTA D’ORO

Categories: ,
Description

KODI:   28072

 

 

Aroma e pa ngaterrueshme e kafese se cmuar, e mbyllur ne nje paste, ideale per te pergatitur nje akullore me shijen intense dhe pak te hidhur  te kafese se sapopjekur.

 

PAKETIMI: 2 kova x 3 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

Doza: 70g / kg baze

CERTIFIKATA: Kosher Parve, Vegan, Halal Italia, Halal Quality Control, OU, Pa Gluten, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA CAFFE’ COSTA D’ORO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *