Pregel Shije PASTA CLASSICA CREMA CATALANA
January 31, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA TIRAMISU’ VENEZIANO
January 31, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA CASSATA SICILIANA

Categories: ,
Description

KODI:   89702

Versioni Akullore I embelsires se famshme tradicionale italiane me baze ricotta te sheqerosur dhe fruta kandite. Nje shije e plote per nje akullore klasike e pasur me copeza frutash kandite.

PAKETIMI: 2 kova x 6 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: 175g / kg baze

CERTIFIKIME: Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA CASSATA SICILIANA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *