Pregel Shije PASTA CLASSICA CARAMEL
January 29, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA CROCCANTINO
January 29, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA COCCO

Categories: ,
Description

KODI:    50402

 

Shija e embel dhe delicate e kokosit, ne nje paste te aromatizuar te ralizuar nga fruta te seleksionuara, per nje akullore me shije ezotike e pershtatshme per te gjitha stinet.

Kjo paste eshte perfekte edhe ne pasticeri, per ti dhene nje arome kokosi dhe shijen e duhur gjithe recetave me speciale.

PAKETIMI: 2 kova x 5 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

Doza: 70g / kg baze

CERTIFIKATA: Kosher Parve, Vegan, Halal Italia, OU, Pa Gluten, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA COCCO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *