Pregel Shije PASTA CLASSICA PISTACCHIO PURO N
January 31, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA CASSATA SICILIANA
January 31, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA CREMA CATALANA

Categories: ,
Description

KODI:   85002

Embelsira me e famshme spanjolle me luge, tashme eshte ne dispozicion edhe ne versionin akullore, me kete Paste me aromen  e lehte te erezes se kanelles, qe rriprodhon ne menyre besnike aromen dhe shijen me te mire te Kremit Katalan. Nje variegate e shkelqyer me ekskluzivitet te Granelles Krokante Catalane Pregel.

PAKETIMI: 2 kova x 3 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: 70-100g / kg baze

CERTIFIKIME: Kosher Parve,   OU, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA CREMA CATALANA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *