Pregel Shije PASTA CLASSICA CREMA NOCE DI SORRENTO
January 31, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA MANDORLA TOSTATA
January 31, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA CREMA PISTACCHIO C

Categories: ,
Description

KODI: 53702

Produkt ne forme paste te stabilizuar, ideal per nje akullore me ngjyre te thelle dhe me shije te forte, e karakterizuar nga një arome e këndshme lulesh.

PAKETIMI: 2 kova x 6 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: 70g / kg baze

CERTIFIKIME: Kosher Chalavi, OU D, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA CREMA PISTACCHIO C”

Your email address will not be published. Required fields are marked *