Pregel Shije PASTA CLASSICA BISCOTTO
January 29, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA VANILLA MEXICO SUPERIOR
January 29, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA GOLDEN VANILLA®

Categories: ,
Description

KODI: 25822

Paste me vanulje me nje perqendrim te larte, ideale per te perftuar nje akullore me shije vanilje shume te mire, me nje ngjyre te verdhe te pasuruar me shume fara vanilje. Shija e saj e embel, e bute dhe kremoze, karakterizohet nga nuanca te lehta karameli me qumesht.

PAKETIM: 2 kova x 3 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: 20g / kg baze

CERTIFIKATA: Vegan, PA Gluten, Pa vaj Palme

 

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA GOLDEN VANILLA®”

Your email address will not be published. Required fields are marked *