Pregel Shije PASTA CLASSICA SALTY PEANUT
January 31, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA PISTACCHIO MEDITERRANEO
January 31, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA LA CUBANERA (GIANDUIA AMARA)

Categories: ,
Description

KODI:  77602

Nje paste e rafinuar me ngjyre te erret dhe shijen unike te gianduias fondente.

PAKETIMI: 2 kova x 3 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: 150-170g / kg baze

CERTIFIKIME: Kosher Parve,  Vegan, Halal Italia, Halal Quality Control, OU, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA LA CUBANERA (GIANDUIA AMARA)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *