Pregel Shije PASTA CLASSICA CREMA PISTACCHIO C
January 31, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA CIOCCOBIANCO
January 31, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA MANDORLA TOSTATA

Categories: ,
Description

KODI:  55202

Per te arrire nje akullore te embel dhe te aromatizuar me shijen autentike te bajameve te sapopjekura. Kjo paste eshte krijuar duke perdorur bajamet me te mira dhe te perzgjedhura.

PAKETIMI: 2 kova x 6 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: 70-100g / kg baze

CERTIFIKIME: Kosher Chalavi,Halal Italia,  OU D, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA MANDORLA TOSTATA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *