Pregel Shije PASTA CLASSICA CROCCANTINO
January 29, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA NOCE
January 29, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA MARRON GLACE’

Categories: ,
Description

KODI:     50972

 

 

Per te apasioonuarit e embelsires Mont Blanc, ja nje paste e plote dhe e mrekullueshme me shijen e geshtenjave te glasuara.

PAKETIMI: 2 kova x 3 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

Doza: 70g / kg baze

CERTIFIKATA:   Kosher Chalavi, Vegan, OU D, Pa Gluten, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA MARRON GLACE’”

Your email address will not be published. Required fields are marked *