Pregel Shije PASTA CLASSICA PISTACCHIO ANATOLIA PURO
January 29, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA ANGELO BLU
January 29, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA MOZART

Categories: ,
Description

KODI: 10802

Gjithe shija e cokollates me te famshme austriake, tashme ne versionin akullore:

Nje paste ndjellese me cokollate dhe marzipan, per nje akullore qe do te jete nje sinfoni e vertete shijesh.

PAKETIMI: 2 kova x 6 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: 100g / kg baze

CERTIFIKATA: Vegan, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA MOZART”

Your email address will not be published. Required fields are marked *