Pregel Shije PASTA CLASSICA MALAGA C (Gialla)
January 29, 2018
Pregel Shije PEPITA
January 31, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA NOCCIOLA REGINA

Categories: ,
Description

KODI: 51502

Paste e paster per nje akullore me ngjyre te celur dhe me shije plotesisht te embel dhe te kthjellet. Shija e saj eshte e ekuilibruar, e rrumbullaket, e balancuar ne menyre perfekte, shenje e nje pjekje te lehte qe nuk e thekson shume embelsine natyrale te lajthive te fresketa te sapo mbledhura, dhe ruan aromen e saj karakteristike.

PAKETIMI: 2 qese x 5 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: 80-120g / kg baze

CERTIFIKIME: Kosher Parve,  Vegan, Halal Italia, Halal Quality Control, OU, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA NOCCIOLA REGINA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *