Pregel Shije PASTA CLASSICA LA CUBANERA (GIANDUIA AMARA)
January 31, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA PISTACCHIO PURO N
January 31, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA PISTACCHIO MEDITERRANEO

Categories: ,
Description

KODI:  81762

Nje seleksionim I kujdesshem I fistikeve ka krijuar kete Paste te paster me shije aromatike dhe te qendrueshme. IDeale per te krijuar nje akullore me shije te ekuilibruar dhe me ngjyre jeshile natyrale, kjo paste ploteson gamen kromatike te fistikeve Pregel.

PAKETIMI: 2 kova x 3 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: 100g / kg baze

CERTIFIKIME: Kosher Parve,  Vegan,  OU, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA PISTACCHIO MEDITERRANEO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *