Pregel Shije PASTA CLASSICA PISTACCHIO MEDITERRANEO
January 31, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA CREMA CATALANA
January 31, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA PISTACCHIO PURO N

Categories: ,
Description

KODI:  82702

Nje shije e forte qe te rremben e fistikeve me te cmuar, te cliruar ne nje Paste te paster dhe te pasur. Ideale edhe per ti dhene me teper shije dhe elegance krijimeve te Pasticerise.

PAKETIMI: 2 kova x 2.5 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: 100g / kg baze

CERTIFIKIME: Kosher Parve,  Vegan, Halal Italia, OU, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA PISTACCHIO PURO N”

Your email address will not be published. Required fields are marked *