Pregel Shije PEPITA
January 31, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA TARTUFO AL BACIO
January 31, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA PISTACCHIO REALE FINE N

Categories: ,
Description

KODI: 59702

Paste e paster per nje akullore me ngjyre te celur dhe me shije plotesisht te embel dhe te kthjellet. Shija e saj eshte e ekuilibruar, e rrumbullaket, e balancuar ne menyre perfekte, shenje e nje pjekje te lehte qe nuk e thekson shume embelsine natyrale te lajthive te fresketa te sapo mbledhura, dhe ruan aromen e saj karakteristike.

PAKETIMI: 2 kova x 6 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: 35g/ kg baze

 

CERTIFIKIME: Vegan, Pa Gluten, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA PISTACCHIO REALE FINE N”

Your email address will not be published. Required fields are marked *