Pregel Shije PASTA CLASSICA PRONTOCIOCC
January 29, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA CARAMEL
January 29, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA PISTACCHIO VERDE PRIMAVERA

Categories: ,
Description

KODI:    18972

 

Paste me fistike te paster me ngjyrues jo azoik, perfekte per te perftuar nje akullore me ngjyre jeshile te forte dhe me shkelqim, me shije te mire,  dhe lehtesisht te pjekur.

PAKETIMI: 2 kova x 3 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

Doza: 100g / kg baze

CERTIFIKATA: Vegan, Pa Gluten, Pa vaj Palme

 

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA PISTACCHIO VERDE PRIMAVERA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *