Pregel Shije PASTA CLASSICA CIOCCOBIANCO
January 31, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA CIAMBELLA
January 31, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA ROSA (TURKISH DELIGHT)

Categories: ,
Description

KODI:  57302

Paste floreale dhe romantike me arome dhe shije trendafili.

PAKETIMI: 2 kova x 6 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: 35g / kg baze

CERTIFIKIME: Vegan,  Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA ROSA (TURKISH DELIGHT)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *