Pregel Shije PASTA CLASSICA CIOCCOLATINO
January 31, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA LA CUBANERA (GIANDUIA AMARA)
January 31, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA SALTY PEANUT

Categories: ,
Description

KODI:  73202

Direkt nga Shtetet e Bashkuara, shija befasuese dhe lehtesisht e kripur e kikirikeve amerikane, I psuruar me nje granela krokante. Nje produkt qe ka arritur sukses te madh si ne Itali dhe ne shtete te tjera.

PAKETIMI: 2 qese x 2.5 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: 120g / kg baze

CERTIFIKIME: Kosher Parve,  Vegan, Halal Italia, Halal Quality Control, OU, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA SALTY PEANUT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *