Pregel Shije PASTA CLASSICA CASSATA SICILIANA
January 31, 2018
Pregel CIOCCONERO SPRINT
February 1, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA TIRAMISU’ VENEZIANO

Categories: ,
Description

KODI:   91802

Versioni me delikat  I Pastes Tiramisù: nje miks perfekt mes kafese dhe mascarpones, plotesisht pa permbajtje alkoli.

PAKETIMI: 2 kova x 3 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: 80g / kg baze

CERTIFIKIME: Halal Quality Control, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA TIRAMISU’ VENEZIANO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *