Pregel Shije PASTA CLASSICA TARTUFO AL BACIO
January 31, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA VANIGLIA ANTICA C
January 31, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA TIRAMISU’

Categories: ,
Description

KODI52002

Nje miksim I persosur mes kafese dhe kremit me mascarpone, me nje nuance te lehte alklolike, e mbylllur ne nje Paste qe rikrijon shijen e embelsires me luge me te famshme ne bote.

PAKETIMI: 2 kova x 5 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: 80g/ kg baze

CERTIFIKIME: Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA TIRAMISU’”

Your email address will not be published. Required fields are marked *