Pregel Shije PASTA CLASSICA TIRAMISU’
January 31, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA ZABAJONE C
January 31, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA VANIGLIA ANTICA C

Categories: ,
Description

KODI: 52272

Nje paste perfekte per nje akullore me ngjyre intense (e arrire nga ngjyrues natyrale) ,e shijen klasike te kremit me veze alla italiana. Shija e saj eshte e plote , nje bashkim perfekt mes aromes kryesore te vaniljes dhe e ndikuar pak nga aroma e limonit, qe I shton nje prekje te freskel akullores qe te rikujton origjinen e saj mesdhetare.

PAKETIMI: 2 kova x 6 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: 25-35g / kg baze

CERTIFIKIME:  Vegan, Halal Quality Control, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA VANIGLIA ANTICA C”

Your email address will not be published. Required fields are marked *