Pregel Shije PASTA CLASSICA ANGELO BLU
January 29, 2018
Pregel Shije PASTA CLASSICA ARACHIDE
January 29, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA VANIGLIA PURISSIMA BACCHE

Categories: ,
Description

KODI23502

 

Nje paste klasike e perqendruar me ngjyre te bardhe, e realizuar me ekstraktin natyral te vaniljes. E pasur me fara, pa ngjyrues, eshte zgjedhja perfekte per te gjiteh dashamiresit e kesaj ereze. Pregel seleksionon shkopat me te mire te vaniljes Buarbon  per nje akullore dhe embelesire te aromatizuar me shijen tipike te vaniljes, te plote dhe te arrire me nuanca te levores se shkopit te vanilljes natyrale.

PAKETIMI: 2 kova x 3 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: 35g / kg baze

CERTIFIKATA: Kosher Chalavi, OU D, Pa Gluten, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA VANIGLIA PURISSIMA BACCHE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *