Pregel Shije PASTA CLASSICA GOLDEN VANILLA®
January 29, 2018
Pregel Shije GRAN STRACCIATELLA REALE  
January 29, 2018
Show all

Pregel Shije PASTA CLASSICA VANILLA MEXICO SUPERIOR

Categories: ,
Description

KODI: 26402

 

Nje paste klasike e cmuar e pasur me majeza shkopi vanilje burbon, per nje akullore me shije intense karakteristike dhe e bute si gjalpe.

PAKETIM: 2 kova x 6 kg

APLIKIMI: Akullore, Pasticeri

DOZA: 25-40g / kg baze

CERTIFIKATA: Pa Gluten, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel Shije PASTA CLASSICA VANILLA MEXICO SUPERIOR”

Your email address will not be published. Required fields are marked *