PreGel smART GLAZE PISTACCHIO
February 6, 2018
PreGel smART GLAZE LIMONE
February 6, 2018
Show all

PreGel smART GLAZE FRAGOLA

Categories: ,
Description

KODI: 96102

Nje ngjyre rubini, konsistence lisho dhe homogjene, dhe shija delicate e lulehstrydheve e bejne kete glase zgjidhjen ideale per te mbuluar embelsira te vogla dhe te medha ne pasticeri.

PAKETIMI: 2 kova x 3 kg

APLIKIMI: Pasticeri

CERTIFIKIM: Kosher Parve, Vegan, OU, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel smART GLAZE FRAGOLA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *