PreGel smART GLAZE LIMONE
February 6, 2018
PreGel smART GLAZE CARAMEL
February 6, 2018
Show all

PreGel smART GLAZE LAMPONE

Categories: ,
Description

KODI: 96202

Nje ngjyre e kuqe brilante dhe e gjalle dhe gjithe shija e embel dhe delicate e mjedrave, per nje glase te shijshme qe mund te aplikohet ne shume kombinime ne pasticeri.

PAKETIMI: 2 kova x 3 kg

APLIKIMI: Pasticeri

CERTIFIKIM: Kosher Parve, Vegan, OU, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel smART GLAZE LAMPONE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *