PreGel smART GLAZE FRAGOLA
February 6, 2018
PreGel smART GLAZE LAMPONE
February 6, 2018
Show all

PreGel smART GLAZE LIMONE

Categories: ,
Description

KODI: 96402

Shija e athet dhe e fresket e limoneve me te mire, ne nje glase me ngjyre te verdhe kanarine dhe shijen delikate dhe te pelqyeshme te agrumeve.

PAKETIMI: 2 kova x 3 kg

APLIKIMI: Pasticeri

CERTIFIKIM: Kosher Parve, Vegan, OU, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel smART GLAZE LIMONE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *