PreGel OVISSIMO®
February 6, 2018
PreGel smART GLAZE FRAGOLA
February 6, 2018
Show all

PreGel smART GLAZE PISTACCHIO

Categories: ,
Description

KODI: 96802

Një krem i gjelbër dhe i shijshëm, me një aromë delikate fistikësh që I shton një dozë gëzimi ëmbëlsirave tuaja.

PAKETIMI: 2 kova x 3 kg

APLIKIMI: Pasticeri

CERTIFIKIM: Kosher Parve, Vegan, OU, Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PreGel smART GLAZE PISTACCHIO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *