Pregel FROZEN YOGGI®
February 1, 2018
Pregel YOGURT GRECO SOFT
February 1, 2018
Show all

Pregel VANIGLIA SOFT

Categories: ,
Description

KODI: 06108

Akullorja tradicionale me qumesht e aromatizuar me vanilje, nje shije e thjesht sad he e antike qe nuk del kurre nga moda, ne nje version te embel dhe kremoz qe pergatitet ne pak minuta.

PROCESI: ne te ftohte

PAKETIMI: 8 qese x 1.6 kg

APLIKIMI: Soft

DOZA: 400 g / Lt uji

CERTIFIKIME: Halal Italia, Halal Quality ControlPa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel VANIGLIA SOFT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *