Pregel FARM CHEESE SPRINT
February 1, 2018
Pregel CIOCCO PEPERONCINO SPRINT CON PEZZI
February 1, 2018
Show all

Pregel YOGURSPRINT SPRINT

Categories: ,
Description

KODI: 32901

Shija e paimitueshme e Yogurt Pregel, disponibel edhe ne versionin Sprint. E lehte per tu realizuar duke shtuar thjesht qumesht, dhe garanton nje rezultat me cilesi te larte dhe shijen  perhereshme.

PROCESI: NE TE FTOHTE

PAKETIMI: 12 qese x 1kg

APLIKIMI: Akullore, Soft

DOZA: Art.: 400g / lt qumesht – Soft: 330g / lt qumesht

CERTIFIKIME: Pa Gluten, Pa Vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel YOGURSPRINT SPRINT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *