Pregel VANIGLIA SOFT
February 1, 2018
Pregel CENTORIGHE® FRAGOLA N
February 1, 2018
Show all

Pregel YOGURT GRECO SOFT

Categories: ,
Description

KODI: 13321

Shija e plote, e pasur dhe e vendosur e kosit grek tradicional, ne nje version akullore kompakte dhe kremoze, qe ju perfshin ne cdo shijim.

PROCESI: ne te ftohte

PAKETIMI: 8 qese x 1.6 kg

APLIKIMI: Akullore, Soft

DOZA: 400 g / Lt qumesht – Soft: 320 g/ Lt qumesht + kos

CERTIFIKIME: Halal Quality ControlPa Gluten

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pregel YOGURT GRECO SOFT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *