RISO SUPERFINO ARBORIO SOTTOVUOTO – ORIZ ARBORIO SUPERFIN NE VAKUM
July 3, 2018
MARMALATE LULESHTRYDHE 65% frut
July 16, 2018
Show all

RISO PARAOILD SOTTOVUOTO- ORIZ PARBOILED NE VAKUM

Category:
Description

Eshte nje oriz qe gatuhet gjithmone mire, sepse zhytet ne uje te ngrohte me pare, dhe menjehere me pas gatuhet ne avull, thahet. I pasur me vitamina dhe kriprera minerale, eshte i keshillueshem ne te gjitha recetat qe nevojitet nje oriz krokant, al dente.
Pesha neto: 1 kg
Paketimi: ne vakum/kuti
Kodi: 24040

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “RISO PARAOILD SOTTOVUOTO- ORIZ PARBOILED NE VAKUM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *