FILETTO DI ACCIUGHE IN OLIO DI OLIVA-FILETO ACUGESH NË VAJ ULLIRI
July 3, 2018
ACETO DI VINO BIANCO – UTHULL VERE E BARDHË
July 3, 2018
Show all

SALSA TARTUFATA – SALCE ME TARTUF

Category:
Description

Leshon nje arome te thelle tartufi ky krem i pergatitur me nje shtes kerpudhash porcini dhe ullinjsh te zinj. Nje marinues i shkelqyer per pjatat e para me baze pastash te thara, pastash te fresketa ose orizi. Mund te kombinohet shume mire edhe me panen. Mund te degustohet edhe e shoqeruar me mish ose veze.
Pesha neto: 156 ml
Paketimi: ne vazo qelqi
Kodi: RR00183

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SALSA TARTUFATA – SALCE ME TARTUF”

Your email address will not be published. Required fields are marked *