Bonito Flakes Katsuobushi
May 15, 2018
Golden Curry Salcë Mix-Medium Hot
May 15, 2018
Show all

Sempio -Soba Noodles Hikrre

Category:
Description

• Paketim: 300g
• Makarona me miell Hikrre
• Pa gluten
• Të lehta në gatim
• Shërbehen si të ftohta dhe të ngrohta
• Të shëndetshme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sempio -Soba Noodles Hikrre”

Your email address will not be published. Required fields are marked *