TAHINI ME SUSAM
May 26, 2018
TAHINI ME SUSAM DHE COKOLLATE
May 26, 2018
Show all

TAHINI ME SUSAM DHE MJALTË

Category:
Description

Fara susami të shtypura dhe mjalte, nga susam i zgjedhur etiopian me shije unike dhe tradicionale për receta të ndryshme. Pesha neto: 300g

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TAHINI ME SUSAM DHE MJALTË”

Your email address will not be published. Required fields are marked *