Okonomi Salcë Otafuku
May 15, 2018
Akaya Salcë Unagi (Thick)
May 15, 2018
Show all

Teriyaki glaze Kikkoman

Category:
Description

• Paketim: 975ml
• ka viskozitet të mirë që mund të përzihet mirë me përbërësit
• përzihet me salcë soje, verë dhe erëza
• përdoret në patate të skuqura ose si marinues për mish, peshk dhe perime

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Teriyaki glaze Kikkoman”

Your email address will not be published. Required fields are marked *