Tintoretto Coconut block
September 12, 2018
Tintoretto Basic White
September 12, 2018
Show all

Tintoretto Basic Milk Block

Category:
Description

Mbushje për çokollata me shije çokollate qumështi e lehtë dhe shije të butë.

Aplikimi: pasticeri/xhelateri/cokollateri.

Pesha neto: 5 kg

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tintoretto Basic Milk Block”

Your email address will not be published. Required fields are marked *