Tintoretto Basic Milk Block
September 12, 2018
Tintoretto Orange
September 12, 2018
Show all

Tintoretto Basic White

Category:
Description

Mbushje e bardhë për çokollata me shije të butë dhe neutrale.

Aplikimi: pasticeri/xhelateri/cokollateri.

Pesha neto: 5 kg

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tintoretto Basic White”

Your email address will not be published. Required fields are marked *