TONNO 1 SCELTA YELLOWFIN ALL’OLIO DI OLIVA – PESHK TON ZGJEDHJA E PARË YELLOWFIN NË VAJ ULLIRI 80 g
June 6, 2018
TONNO A FILETTI PRIMA SCHELTA YELLOWFIN IN OLIO DI OLIVA – FILETO PESHKU TON YELLOWFIN ZGJEDHJA E PARË NË VAJ ULLIRI
June 6, 2018
Show all

TONNO A FILETTI PRIMA SCHELTA YELLOWFIN IN OLIO DI OLIVA- FILETO PESHK TONI ZGJEDHJA E PARË NË VAJ ULLIRI

Category:
Description

Ton pendëverdhë i seleksionuar dhe i pjekur deri në përftimin e një produkti me cilësi të lartë superiore dhe me shije të pangatërrueshme. Copat e tij të konservuara në vaj ulliri shijohen edhe direkt duke e kulluar nga vaji. Fileto peshku ton e konservuar në vaj ulliri. I përshtatshëm në receta të ndyshme. Pesha neto: 1800g

Kodi: 62173

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TONNO A FILETTI PRIMA SCHELTA YELLOWFIN IN OLIO DI OLIVA- FILETO PESHK TONI ZGJEDHJA E PARË NË VAJ ULLIRI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *