PINOPINGUINO PEANUT
February 1, 2018
PINOPINGUINO CROCCANTE
February 1, 2018
Show all

TOPPING CARAMEL

Categories: ,
Description

KODI: 10106

E embel, e shijshme dhe me shijen klasike te sheqerit te karamelizuar. Nuk kristalizohet mbi akullore dhe qendron e bute dhe kremoze.
PAKETIMI: 6 shishe x 1kg
APLIKIMI: Frozen Yogurt, Akullore, Pasticeri, Soft, Sorbetto
CERTIFIKIMI: VEGAN, HALAL ITALIA, Pa Gluten, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TOPPING CARAMEL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *