GRAN STRACCIATELLA REALE
February 1, 2018
TOPPING CILIEGIA KIRSCH N
February 1, 2018
Show all

TOPPING CIOCCOBIANCO

Categories: ,
Description

KODI: 78806

Nje specialitet per ata qe I shijojne ushqimet, nje salce e kadifenjte e ngjeshur me shijen e embel dhe elegante te cokollates se bardhe.
PAKETIMI: 6 shishe x 0.9 kg
APLIKIMI: Frozen Yogurt, Akullore, Pasticeri, Soft, Sorbetto
CERTIFIKIMI: Pa Gluten, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TOPPING CIOCCOBIANCO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *