PINOPINGUINO WAFFERINO
February 1, 2018
TOPPING BANANA N
February 1, 2018
Show all

TOPPING FRUTTI DI BOSCO

Categories: ,
Description

KODI: 11506

Harmonia e shijes se frutave te pyllit si: lueshtrydhe, manaferra dhe mjedra ne nje salce te cmuar qe te kenaq mbi akullore dhe jo vetem.
PAKETIMI: 6 shishe x 1kg
APLIKIMI: Frozen Yogurt, Akullore, Pasticeri, Soft, Sorbetto
CERTIFIKIMI: VEGAN, HALAL ITALIA, Pa Gluten, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TOPPING FRUTTI DI BOSCO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *