TOPPING KIWI NA
February 1, 2018
Pregel PINOPINGUINO BIANCO
February 1, 2018
Show all

TOPPING LAMPONE N

Categories: ,
Description

KODI: 86706

Vetem pulpa e embel e mjedrave te pjekura per nje salce te pasur dhe e shijshme me me nje arome te thelle te frutave te verteta. Disponibel edhe ne versionin C (kod. 10506)
PAKETIMI: 6 shishe x 1kg
APLIKIMI: Frozen Yogurt, Akullore, Pasticeri, Soft, Sorbetto
CERTIFIKIMI: Pa Gluten, Pa vaj Palme

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TOPPING LAMPONE N”

Your email address will not be published. Required fields are marked *