Copertura Pinguino Fondente
September 12, 2018
Penne Grano Saraceno
March 29, 2019
Show all

Tortiglioni Orizi Integral

Category:
Description

Paketim: 12X340 g
PASTA ORIZI INTEGRAL:
100% MIELL ORIZI INTEGRAL
Për ata që pëlqejnë të hanë integrale pa hequr dorë nga shija.
Burim fibrash, përmban natyrisht kripëra minerale si Potas dhe Magnez.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tortiglioni Orizi Integral”

Your email address will not be published. Required fields are marked *