Valsoia –  Kos soje  “Yosoi Naturale” 1L
January 20, 2018
Valsoia – Djath Soje “ Tofu” 2×125 gr
January 20, 2018
Show all

Valsoia – “La Crema” Krem Vegjetal me Lajthi

Category:
Description

La Crema Valsoia është një krem vegjetal shumë i shijshëm me lajthi dhe kakao dietike, për një mëngjes ose mes vakt të ushqyeshëm dhe të ëmbël.  La Crema Valsoja iu këshillohet të gjithë atyre individëve të cilët tregojnë kujdes për shëndetin, kanë një edukatë të mirë ushqyese dhe duan që të mbajnë nën kontroll nivelin e kolesterolit. Gjithashtu mund të zgjidhet sepse është një ushqim pa yndyrna shtazore dhe e pasur me fibra.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Valsoia – “La Crema” Krem Vegjetal me Lajthi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *