Valsoia – Vaj Soje 1L
January 20, 2018
Valsoia – Qumesht Soje me pak –40% yndyre “Soya drink Light” 1L
January 20, 2018
Show all

Valsoia – Qumesht Bajame – “Mandorla Drink” 1 L

Category:
Description

100%Vegjetal, Pa Laktoze, Pa Gluten, I pasur me Kalcium + Vit B2 B12 e D2, dhe me permbajtje te ulet te yndyrnave te ngopura. Burim Proteinash, pa sheqerna te shtuar, dhe me pak kalori.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Valsoia – Qumesht Bajame – “Mandorla Drink” 1 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *