Valsoia – Qumesht Bajame – “Mandorla Drink” 1 L
January 20, 2018
Valsoia – Qumesht Soje shija klasike “Soyadrink Gusto Classico” 1L
January 20, 2018
Show all

Valsoia – Qumesht Soje me pak –40% yndyre “Soya drink Light” 1L

Category:
Description

100%Vegjetal, Pa Laktoze, Light, – 40% te yndyrnavePa Gluten, I pasur me Kalcium + Vit B2 B12 e D2, dhe me permbajtje te ulet te yndyrnave te ngopura. Burim Proteinash, pa sheqerna te shtuar, dhe me pak kalori.

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Valsoia – Qumesht Soje me pak –40% yndyre “Soya drink Light” 1L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *